Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Dôležité informácie k vášmu pobytu

Užitočné informácie

Vážení hostia, pripravili sme pre vás najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu hotelovú recepciu alebo rezervačné oddelenie. Prajeme vám príjemný pobyt.

ONLINE CHECK-IN REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Aby sme vám ušetrili čas a spríjemnili váš pobyt, zaviedli sme rýchly online Check-in. Tento nástroj vám umožní rýchlo a jednoducho sa ubytovať bez zbytočného čakania na recepcii.

Automaticky vám pošleme e-mail s výzvou na online Check-in 3 dni pred vaším príchodom. Ak by ste zabudli, systém vás upozorní ešte 1 deň pred vaším príchodom.

Formulár online Check-in je veľmi jednoduchý a vyžaduje základné osobné údaje ako meno, priezvisko, adresu a číslo občianskeho preukazu. Vyplniť ho môžete pohodlne z domu alebo kdekoľvek, napríklad počas cesty k nám. Tieto údaje potrebujeme pre vašu rezerváciu a vyplnením formulára nám pomôžete zrýchliť proces ubytovania, aby ste sa vyhli čakaniu na recepcii.

Prosíme vás, aby ste online Check-in vždy vyplnili. E-mail s formulárom obdrží každý hosť pri rezervácii pobytu.

 

 
Naša hotelová recepcia je vám k dispozícii nepretržite 24 hodín. V prípade akýchkoľvek otázok, rezervácii alebo požiadaviek nás kedykoľvek môžete kontaktovať. Odovzdáme vám všetky dôležité informácie týkajúce sa vášho pobytu v našom hoteli.

 • CHECK IN v hoteli je od 14:00 hod.
 • CHECK OUT v hoteli je do 10:00 hod.
 • LATE CHECK OUT – V prípade záujmu o skorý Check – in alebo neskorý Check – out kontaktujte, prosím, recepciu hotela. Poskytnutie týchto doplnkových služieb závisí od aktuálnych prevádzkových a kapacitných možností hotela.

  Poplatok za neskorý Check – out do 13:00 hod je 30 €, do 16:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc
  Skorý Check in – do 10:00 hod – 50% z ceny izby/1 noc, od 10:00 – 14:00 hod – 30 €

Registrácia hostí hotela Riverside prebieha v hlavnej budove AquaCity Poprad, na ulici: Športová 1, na 3.poschodí. Pri check-in obdržíte klúče od izby a pokyny k vášmu pobytu v hoteli Riverside

V celom areáli hotela je vám k dispozícii bezplatné WI – FI pripojenie na internet. Pre získanie prístupu je potrebná registrácia do našej aplikácie.

Počas vášho pobytu je vám k dispozícii bezplatné parkovanie na stráženom hotelovom parkovisku. Kapacita hotelového parkoviska je pre 32 + 60 miest.

V našej výnimočnej hotelovej reštaurácii pre vás šéfkuchár pripravil menu podľa súčasných moderných trendov. V cene pobytu sú zahrnuté raňajky a večera bez nápojov.

Dress code v reštaurácii – doporučujeme vám neformálne oblečenie. Vstup do hotelovej reštaurácie v plavkách, župane, krátkych nohaviciach alebo šľapkách nie je dovolený.

 • raňajky sú podávané v High Tatras reštaurácii na 1. poschodí v čase od 7:00 – 10:00
 • večere sú podávané v čase od 18:00 – 21:00 ( v termíne od 1.4. – 31.10.) a od 17:00 – 20:00 ( v termíne od 1.11 – 31.3.)
 • obedy – obedové menu v reštaurácii High Tatras počas pracovných dní od 11:30 – 14:30. A la carte menu je k dispozícii v reštaurácii High Tatras počas otváracích hodín reštaurácie od 11:30 – 17:00 hod.
 • na hotelových izbách máte k dispozícii bezplatný set na prípravu kávy a čaju

Vybavenie, ktoré majú naši hostia k dispozícii – služby čistiarne a práčovne, žehlička a žehliaca doska na zapožičanie predaj suvenírov, informačné turistické služby, trezor na izbách, úschovňa batožiny, transfer hostí, zmenáreň, požičovňa audiovizuálnej konferenčnej techniky (flipchart, dataprojektor, plazmová TV, podľa potreby…) kopírovanie, sekretárske služby, tlmočenie, asistentské služby

Pri vašej rezervácii nás informujte o potrebách pre vaše dieťatko. K dispozícii a bezplatne je na vyžiadanie detská postieľka, detské stoličky, detský stupienok, detské vaničky, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky, detský župan, detské menu v reštaurácii.
Na pokladniach Aquaparku si môžete zakúpiť základné potreby pre dieťa – detské plienky, plienky do vody, rukávniky na plávanie alebo plávacie potreby. V reštaurácii máte v ponuke detské menu.

Každý piatok, sobotu a nedeľu je v hoteli zábavný program pre deti a dospelých, cvičenie v bazéne, súťaže, detské párty, diskotéky s maskotom. Počas vášho pobytu môžete využiť služby detského kútika vedľa Lobby baru alebo nad bazénmi Blue Sapphire.

V našom hoteli akceptujeme nasledovné typy platobných kariet: Master Card, VISA, VISA Electron, International Maestro, American Express. Hotel si vyhradzuje právo autorizovať platobné karty pri príchode.

Hotel Seasons a Riverside má vybrané izby prispôsobené pre imobilných hostí.

Hotelovým hosťom je k dispozícii lyžiareň v hotelovom vchode. Počas zimnej sezóny od hotela v pravidelných intervaloch premáva SKI BUS alebo hotelový transfer do tatranských stredísk.

Pobyt s domácimi zvieratkami (psy a mačky) je možný. Nie je však dovolené zdržiavať sa v priestoroch stravovania reštaurácie, barov, wellness centra, detského kútika. V prípade vášho záujmu vám radi bezplatne zapožičiame pelechy, misky na jedlo a vodu. Poplatok za pobyt je 15 EUR/ noc.
Vo všetkých verejných priestoroch musí byť pes na vôdzke a v sprievode svojho majiteľa. Zvieratá nesmú byť ponechané bez dozoru. V prípade poškodenia hotelového majetku, je hosť povinný uhradiť vzniknutú škodu v plnej výške.

AquaCity Poprad je nefajčiarske stredisko. Pre hostí je k dispozícii Hollywood Suite & Cocktail bar, nachádzajúci sa na 1.poschodí pri Café bare a fajčenie je možné len na vonkajších terasách. Fajčenie je prísne zakázané na izbách a za porušenie bude účtovaná pokuta 50 EUR za vyčistenie.

HOTEL SEASONS **** a HOTEL MOUNTAIN VIEW ****

V cene pobytu máte neobmedzený vstup

 • vstup do Wellness centra FIRE & WATER WELLNESS & SPA
  8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, parná, suchá, infra sauna), relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, snežná jaskyňa
 • vstup do Aquaparku
  RELAXAČNÁ ZÓNA  – 3 vonkajšie termálne bazény s vodnými atrakciami, 2 kryté termálne bazény Blue Diamond s vodnými barmi, 50m plavecký bazén, parná sauna.  ZÁBAVNÁ ZÓNA – kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, detské kútiky a ihriská
  Letná prevádzka – Mayská pyramída, vonkajší detský bazén, Fun zóna – nafukovací vodný pirátsky park
 • fitnes centrum

HOTEL RIVERSIDE ***

 • vstup do Aquaparku
  RELAXAČNÁ ZÓNA  – 3 vonkajšie termálne bazény s vodnými atrakciami, 2 kryté termálne bazény Blue Diamond s vodnými barmi, 50m plavecký bazén, parná sauna.  ZÁBAVNÁ ZÓNA – kryté relaxačné bazény Blue Sapphire, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, detské kútiky a ihriská
  Letná prevádzka – Mayská pyramída, vonkajší detský bazén, Fun zóna – nafukovací vodný pirátsky park
 • Balík VITAL + KRYO za 15€ / osoba
  Balík zahŕňa jednorazový vstup do Fire & Water Wellness & Spa a jednu procedúru celotelovej kryoterapie počas pobytu.
 • Balík VITAL + KRYO + FITNES za 18€ / osoba
  Balík zahŕňa jednorazový vstup do Fire & Water Wellness & Spa, jednu procedúru celotelovej kryoterapie a jednorazový vstup do fitnes centra AquaCity počas pobytu.

Odporúčame vám rezerváciu ďalších našich wellness služieb vopred, alebo pri vašom príchode Check in.

Otváracie hodiny

Reštaurácia

7:00 - 21:00

Café Bar

9:00 - 22:00