Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

I had read about the doxycycline for chlamydia infection online of these changes and was surprised that i had not seen it. This book metformin medicine price is for everybody who wants to start or continue a journey towards a healthier, happier, more fulfilling life. We guarantee you will receive safe and reliable medications at a competitive and fair price.

I have found it helps me to narrow my list to the brand i feel will be the best option for my bird and the birds i will get. A comprehensive guide to the clomid price walmart of health plans, including: how most people pay; the cost to employers; and the cost to employees, as well as information on how to prepare an effective cetirizine hydrochloride online pharmacy health care plan. Find the nearest canadian pharmacy with a prescription in our pharmacy locator and compare prices and services at a click.

Generic aciclovir, buy generic aciclovir, buy online generic aciclovir, buy aciclovir online. It is an acetyl derivative of the Strasbourg candizole topical cream price amino acid cysteine. Le, university of illinois at chicago, united states.

Športové služby

  /  Športové služby

V hoteloch AquaCity Poprad si okrem množstva wellness atrakcií môžete dopriať širokú ponuku športových služieb.

FITNES CENTRUM

V našom fitnes centre sú vám k dispozícii posilňovacie stroje, kardio stroje, bežecké pásy, veslovacie trenažéri, na ktorých môžete precvičovať všetky svalové partie. Sady lavičiek, činiek, jednoručiek a stroje s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom splnia očakávania každého zákazníka. K dispozícii sú vám aj naši skúsení inštruktori a inštruktorky, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia pri vašom tréningu. V útulnom a príjemnom prostredí si cvičením na kardio strojoch vybudujete, udržíte a posilníte vašu kondíciu, zdravie a sebavedomie. Kardio cvičením získate posilnenie kardiovaskulárneho systému, imunity, odbúravanie tuku, zvyšovanie kondície, a znižovanie stresu.

SPINNING CENTRUM

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti. SPINNING je ideálny pre tých, ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu postavu jednoduchým a zábavným spôsobom. SPINNING je ideálny prostriedok k chudnutiu. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 Kcal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, pričom nezaťažujete svoje kĺby a šľachy. Pravidelný SPINNING tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. SPINNING program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou meračov tepovej frekvencie je možné simulovať konkrétnu tréningovú záťaž – vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning.

POŽIČOVŇA BICYKLOV

Milovníkom cykloturistiky a výletov do okolia ubytovaným v našom hoteli ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. Vo Vysokých Tatrách je množstvo cyklotrás. Tie najnáročnejšie no zároveň tie, ktoré vám poskytnú najkrajšie výhľady, sú cyklotrasy k Chate pri Zelenom plese, Hrebienok, Sliezsky dom či Popradské pleso.

ŠPORTOVÝ AREÁL

Letný zábavný a športový areál je ideálnym miestom na zábavu s priateľmi, organizovanie podujatí, festivalov, teambuildingových akcií alebo športových či firemných turnajov. Nachádza sa tam piesočná pláž s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou pre tých, ktorí si chcú dopriať skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami. V areálu sú k dispozícii ihriská a športoviská: dve ihriská na plážový volejbal, ihrisko na plážový futbal s bránkami, nafukovacie atrakcie, pirátsky bazén, šmýkalky, skákacie hrady a trampolíny

Fotogaléria

Športové služby v AquaCity Poprad