Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Športové služby

  /  Športové služby

V hoteloch AquaCity Poprad si okrem množstva wellness atrakcií môžete dopriať širokú ponuku športových služieb.

FITNES CENTRUM

V našom fitnes centre sú vám k dispozícii posilňovacie stroje, kardio stroje, bežecké pásy, veslovacie trenažéri, na ktorých môžete precvičovať všetky svalové partie. Sady lavičiek, činiek, jednoručiek a stroje s jednoduchým ovládaním a moderným dizajnom splnia očakávania každého zákazníka. K dispozícii sú vám aj naši skúsení inštruktori a inštruktorky, ktorí vám ochotne pomôžu a poradia pri vašom tréningu. V útulnom a príjemnom prostredí si cvičením na kardio strojoch vybudujete, udržíte a posilníte vašu kondíciu, zdravie a sebavedomie. Kardio cvičením získate posilnenie kardiovaskulárneho systému, imunity, odbúravanie tuku, zvyšovanie kondície, a znižovanie stresu.

SPINNING CENTRUM

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnych bicykloch, ktoré spája hudbu, motiváciu a predstavivosť do jedného celku s presne dávkovaným tréningom. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti. SPINNING je ideálny pre tých, ktorí si chcú udržať alebo zlepšiť svoju kondíciu postavu jednoduchým a zábavným spôsobom. SPINNING je ideálny prostriedok k chudnutiu. Pri jednej 45 minútovej lekcii priemerne spálite 400 až 600 Kcal, čo je 12-krát viac ako pri aerobiku, pričom nezaťažujete svoje kĺby a šľachy. Pravidelný SPINNING tréning Vám pomôže účinne tvarovať a spevňovať Vašu postavu. SPINNING program umožňuje špecializovanú prípravu pre všetky druhy športov. S pomocou meračov tepovej frekvencie je možné simulovať konkrétnu tréningovú záťaž – vytrvalosť, rýchlosť, výbušnosť i intervalový tréning.

POŽIČOVŇA BICYKLOV

Milovníkom cykloturistiky a výletov do okolia ubytovaným v našom hoteli ponúkame zapožičanie pánskych, dámskych, detských bicyklov. K dispozícii sú prilby a taktiež aj detské sedačky. Vo Vysokých Tatrách je množstvo cyklotrás. Tie najnáročnejšie no zároveň tie, ktoré vám poskytnú najkrajšie výhľady, sú cyklotrasy k Chate pri Zelenom plese, Hrebienok, Sliezsky dom či Popradské pleso.

ŠPORTOVÝ AREÁL

Letný zábavný a športový areál je ideálnym miestom na zábavu s priateľmi, organizovanie podujatí, festivalov, teambuildingových akcií alebo športových či firemných turnajov. Nachádza sa tam piesočná pláž s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou pre tých, ktorí si chcú dopriať skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami. V areálu sú k dispozícii ihriská a športoviská: dve ihriská na plážový volejbal, ihrisko na plážový futbal s bránkami, nafukovacie atrakcie, pirátsky bazén, šmýkalky, skákacie hrady a trampolíny

Fotogaléria

Športové služby v AquaCity Poprad