Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Gastronómia

  /  Gastronómia
REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS

V reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil vynikajúce menu podľa súčasných moderných trendov.

LIGHTHOUSE RESTAURANT

Štýlová a moderná samoobslužná reštaurácia v aquaparku ponúka bohatý sortiment kvalitných a zdravých jedál a nápojov.

REŠTAURÁCIA RIVERSIDE

Komfortná hotelová reštaurácia Riverside je určená na podávanie raňajok a večerí pre hostí ubytovaných v hoteli Riverside.

CAFÉ & WINE BAR

Lahodná káva, výborné dezerty a príjemná atmosféra v našej kaviarni s vinotékou. Čaká na vás ponuka, ktorý ulahodí všetkým milovníkom dobrého a kvalitného vína.

WELLNESS BAR

Počas vášho pobytu vo Fire & Water wellness centre navštívte aj náš unikátny 14 m Wellness bar s trendovou ponukou koktailov a zdravých wellness nápojov.

LOBBY BAR

Hotelový lobby bar je vhodným priestorom na obchodné stretnutia a posedenia s priateľmi. Lobby bar je prepojený s vonkajšou terasou, kde si okrem oddychu môžete dopriať nádherné výhľady na Vysoké Tatry.

BLUE DIAMOND BARY

Najlepší relax si vychutnáte s drinkom v termálnych bazénoch na vodných barových stoličkách. Vyskúšajte naše osviežujúce miešané nápoje v Blue Diamond baroch.

HOLLYWOOD SUITE & COCKTAIL BAR

Ideálny nočný klub so slávnymi americkými legendami v štýlovej atmosfére, vhodný pre súkromné párty, oslavy a diskotéky.

TREASURE ISLAND LETNÝ BAR

Letné osvieženie, miešané drinky, ovocné šťavy, smoothies si doprajte na našej Treasure Island terase. Otvorená je počas letnej sezóny a môžete si z nej vychutnať krásny výhľad na areál v Aquaparku a pódium s programom.

BLUE SAPPHIRE BAR

V blízkosti bazénov Blue Sapphire a detského bazéna Treasure Island – Ostrov pokladov sa nachádza bar s originálnym dizajnom ponorky, ktorý vám dopraje zaručené osvieženie po pobyte v termálnej vode.