Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Klinika Krásy a Zdravia

  /  Klinika Krásy a Zdravia

 

Interklinik Poprad – viac ako 25 rokov poskytuje nadštandardné služby v oblasti plastickej chirurgie, estetickej dermatológie, stomatológie, gynekológie, urológie, ale aj cievnej chirurgie či ORL. Ponúka profesionálne služby a zdravotnú starostlivosť na najvyššej možnej úrovni. Od roku 2019 otvorila svoju pobočku v Poprade, kde sa stala súčasťou širokého portfólia služieb rezortu AquaCity Poprad. Špičkoví odborníci v oblasti dermatológie vykonávajú skrášľujúce zákroky, omladzovacie procedúry, ale starajú sa aj o zdravie a to všetko diskrétne a bezpečne.

ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Estetická dermatológia v Interklinik Poprad vám pomôže zachovať mladistvý a prirodzený vzhľad a umožní mu dlhodobo vyzerať oddýchnuto. Ponúkame vám široké spektrum zákrokov na omladenie pleti, aplikáciu výplňových materiálov. Estetická dermatológia si poradí s vašimi vráskami, omladením pokožky, kožnými defektami, výplňovými technológiami, bunkovou obnovou a mnohým ďalším. Vyskúšajte naše omladzujúce procedúry a dosiahnite váš vysnívaný vzhľad.

  • Botulotoxín – korekcia vrások
  • Výplňové materiály – kyselina hyalurónová (Teosyal, Juvederm alebo Belotero)
  • Mezoterapie – Vampire Lift, Redensity, Aquashine BTX
  • Radiesse – výplňové ošetrenie
  • Chemické peelingy
  • Niťové liftingy
  • Oxygeneo, Vital Injector
  • Dermatologická poradňa
  • Laserové ošetrenia, odstraňovanie kožných výrastkov koagulátorom

Estetická dermatológia a Laserové centrum

Pozrite si služby Kliniky Krásy a Zdravia na www.interklinikpoprad.sk

ODBORNÉ VYŠETRENIA

Objednajte sa na odborné vyšetrenie. V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov.

Pripravili sme pre vás balíčky najžiadanejších vyšetrení, ktoré sme usporiadali do prehľadných kategórií.

Komplexná diagnostika ochorenia COVID-19

KRYOCENTRUM

Liečebná a rehabilitačná metóda, ktorej dejiny sa datujú do 70 až 80-tych rokov minulého storočia. Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia. Pobyt v tejto komore pod lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.

Stimuluje receptory reagujúce iba na chlad. Počas procedúry tak telesná teplota klesne len o 0,5 °C a teplota pokožky max. o 3 °C. Pôsobenie extrémneho chladu na receptory vyvoláva proces, ktorý pozitívne ovplyvňuje nervové zakončenia a vyvolá v tele reakciu, produkciu hormónov, zvyšuje látkovú výmenu a znižuje pocit bolesti. Následkom vystavenia sa extrémnemu chladu aktivujú sa hormóny a uvoľňujú sa telu vlastné kortikoidy v množstve potrebnom na elimináciu zápalových procesov, inhibítory bolesti, „endorfíny – hormóny šťastia“, adrenalín, testosterón a rad ďalších, telu prospešných látok.

Po príchode do kryocentra dostanú hostia suché bavlnené tričko, krátke nohavice, čelenku, rukavice, ponožky, dreváky a masku na nos a ústa. Časti kože musia byť kvôli spomenutej stimulácii receptorov odkryté. Predprípravou je vstup do adaptačnej komory, s teplotou –60°C s dĺžkou približne 30 sekúnd. Nasleduje vstup cez vnútorné prechodové dvere do hlavnej kryokomory, kde teplota dosahuje –120°C a kde sú klienti po celý čas v pohybe, bez kontaktu s pokožkou. Po dvoch, maximálne troch minútach sa vychádza von cez adaptačnú komoru, aby sa organizmus prispôsobil zmene teploty. Po opustení kryokomory sa klienti 20 minút venujú intenzívnemu cvičeniu.

 

Vedecký výskum spolu s praktickými skúsenosťami priniesol vynikajúce výsledky pri týchto diagnózach: zápalové ochorenia pohybového aparátu (reumatoidná artritída, reumatická horúčka), degeneratívne ochorenia kĺbov a chrbtice (artrózy), ochorenia medzistavcových platničiek, bolesti chrbtice, reumatické ochorenia, dna, skleróza multiplex, zmeny svalov, kĺbov a šliach po úrazoch (kontúzie, hematómy a podobne), parézy, spastické kontraktúry v oblasti končatín, primárna a sekundárna osteoporóza, artritídy a artrózy, fibromyalgie (bolesti mäkkého tkaniva pri kĺboch), celulitída, ťažkosti pri menopauze, prvotné a druhotné zápalové zmeny, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, stavy po mozgovej obrne, degeneratívne zmeny v dôsledku poruchy motoriky nervov, psoriáza, dermatitída, ekzémy, lupienka, príznaky migrény a depresie, erektilná disfunkcia.

 

OČNÁ KLINIKA

Očná klinika Kulanga. K hlavným odborným zameraniam klinky patria diagnostika a liečba. Zameriava sa na liečbu ochorenia sietnice, zeleného zákalu (glaukómu), poruchy očného povrchu, alergie, zápaly, vnútroočné zápaly atď.

Viac informácií na www.kulanga.sk

Fotogaléria

Klinika Krásy a Zdravia – staráme sa o vaše zdravie bezpečne a diskrétne

Pozrite si podrobnú ponuku služieb na www.interklinikpoprad.sk

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Email: info@interklinikpoprad.sk, Tel.č. + 421 527851 710

Darčekové vouchery, procedúry a akciové ponuky na shop.interklinikpoprad.sk

Cenník služieb estetickej dermatológie, laboratórnej diagnostiky a kryocentra