Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Masáže a Procedúry

  /  Masáže a Procedúry
KLASICKÁ MASÁŽ

Chrbát 20 minút • Chrbát + Nohy 30 minút • Celé telo 60 minút

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Chrbát 20 min – 19 €
Chrbát + nohy 30 min – 29 €
Celé telo 60 min – 45 €

RELAXAČNÁ AROMATICKÁ MASÁŽ + ZÁBAL ,,AROMA RELAX“

Chrbát + Šija 30 minút • Celé telo 60 minút

Relaxačná aromatická masáž je upokojujúcou masážou pomocou relaxačných olejov, sprevádzaná príjemnou hudbou uvoľní vaše telo aj myseľ a vy sa budete cítiť znovuzrodení (podľa výberu mentol, levanduľa, vanilka, kokos).

Chrbát + šija 30 min – 35 €
Celé telo 60 min – 55 €

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL ,,TERAPIA NÔH“

Chodidlá 20 minút • Chodidlá 30 minút

Reflexná terapia účinne znižuje akútnu bolesť, urýchľuje zotavenie organizmu a má výrazný vplyv na psychiku. Forma špeciálnej reflexnej terapie, pri ktorej sa liečebný zásah vykonáva predovšetkým cestou nervových spojov a zakončení v oblasti zvolených reflexných oblúkov. Je veľmi účinnou metódou alternatívnej medicíny, pri ktorej sa využíva tlak a masáž reflexných zón nachádzajúcich sa na chodidlách. Tlakom na danú plochu alebo bod sa stimuluje príslušný orgán.

Chodidlá 20 min – 19 €
Chodidlá 30 min – 29 €

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

Nohy 20 minút • Celé telo 60 minút

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorý je špeciálne prispôsobený pre športovcov alebo pre osoby, ktoré podávajú náročné fyzické výkony. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení, u netrénovaných pred výkonom, takisto aj pri dostavení sa tzv. svalovice po výkone.

Nohy 20 min – 21 €
Celé telo 40 min – 31 €

INDICKÁ MASÁŽ ,,ANTISTRESS“

Masáž hlavy 20 minút

Indická antistresová masáž hlavy uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Má priaznivé účinky aj proti únave, nespavosti a tiež podporuje rast a kvalitu vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa masírujú hlavne dôležité energetické centrá. V hlave a na tvári sa hromadí veľké množstvo úzkostí, negatívnych emócií, ktoré prináša život, a preto dotyk pomáha pri trápení, otvára cesty komunikácie a porozumenia. Hlava a vlasy sú mimoriadne citlivé na dotyk, lebo tvár a koža na hlave obsahujú veľké množstvo nervových zakončení. Masírovanie hlavy a vlasov je zmyselné a hlboko upokojujúce.

Masáž hlavy 20 min – 19 €

HORÚCE LÁVOVÉ KAMENE ,,LAVA STONES“

Chrbát 30 minút • Celé telo 60 minút

Terapia a masáž s horúcimi kameňmi z lávy je starobylá liečebná metóda používaná tisícročia. Pri masáži lávovými kameňmi prechádza teplo z vulkanických kameňov do stuhnutých svalov a dokonale prehrieva celé telo a vyrovnáva jeho energie. Uvoľňuje telo a myseľ, harmonizuje ho a vhodne stimuluje krvný obeh a lymfatický systém. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom, odstraňujú bloky dôležitých bodov na energetických dráhach a správne rozprúdia energiu v tele. Masáž sa odporúča ľuďom s problémami spánku, koncentrácie, silného napätia a ženám v klimaktériu.

Chrbát 30 min – 35 €
Celé telo 60 min – 55 €

HAVAJSKÁ MASÁŽ ,,LOMI LOMI“

Celé telo 30 minút • Celé telo 60 minút

Kombinácia veľmi jemných a plynulých masážnych techník ju zaraďuje medzi najobľúbenejšie spôsoby odpočinku. Pri havajskej masáži dochádza k harmonizácii tela a duše. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje bolesť, únavu a napätie.

Celé telo 30 min – 31 €
Celé telo 60 min – 49 €

LUXUSNÁ ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ ,,ČOKOLÁDOVÉ POHLADENIE“

Chrbát 30 minút • Celé telo 60 minút

Luxusná masáž so skrášľujúcim a detoxikačným účinkom ktorá pohladí Vaše zmysly. Masáž pozostáva z niekoľkých krokov. Masáž olejom uvoľní a prekrví svalstvo, pomocou lymfodrenážnych hmatov dochádza k odplaveniu škodlivín. Kávový peeling odstraňuje odumreté kožné bunky, pokožku prekrvuje a tím zlepšuje jej metabolizmus.

Chrbát 30 min – 35 €
Celé telo 60 min – 55 €

REGENERUJÚCA PEELINGOVÁ MASÁŽ ,,ZNOVUZRODENIE“

Celé telo 30 minút • Celé telo + zábal 60 minút

Peeling masáž čistí a regeneruje pokožku. Masáž je výbornou očistou pokožky, príjemnou relaxáciou, a poskytne telu dokonalé uvoľnenie. Odstraňuje stres a napätie, harmonizuje psychiku a hormonálny systém a pôsobí proti depresii. Prináša pocit čistoty a vyrovnanosti, znižuje prejavy niektorých druhov dermatitídy. Kombinácia masážnych ingrediencií hydratuje pokožku. Výber peelingov ( mango – nektárinka, vanilka – med, zelený čaj, čokoláda , malina)

Celé telo 30 min – 35 €
Celé telo + zábal 60 min – 58 €

ANTICELULITÍDOVÁ PROCEDÚRA ,,PRETTY WOMAN“

Nohy 30 minút • Nohy + zábal 60 minút

Je to masáž zameraná na dolné končatiny – stehná, zadok s prvkami jemných a mäkkých techník s použitím princípov a zásad drenáže lymfatického systému. Celulitída spôsobuje hromadenie rôznorodého množstva odpadových látok v ľudských tkanivách. Odstraňovať tieto látky z tela pomáha krémový zábal obohatený o škoricový olej a spevňujúci krém na báze termobalzamu. Škoricový zábal prehrieva tkanivo až do hĺbky, osviežuje, prekrvuje pokožku.

Nohy 30min – 35 €
Nohy + zábal 60min – 55 €

KOMBINOVANÁ MASÁŽ

Celé telo 60 minút

Diagnostická masáž celého tela podľa vlastného výberu a odporúčania maséra. Diagnostika chrbta a zvolenie správneho druhu masáže (peeling, lávove kamene, zábal alebo klasická masáž + lávové kamene)

Celé telo 60 min – 58 €

MEDOVÁ DETOXIKAČNÁ MASÁŽ ,,SLADKÝ RELAX“

Chrbát 30 minút • Chrbát + zábal 60 minút

Masáž včelím medom čistí póry a dôkladne prekrvuje pokožku. Liečivá sila včelieho medu pôsobí priamo na reflexné zóny chrbta a dochádza tak k stimulovaniu činnosti všetkých orgánov tela.

Chrbát 30 min – 19 €
Chrbát + zábal 60 min – 39 €

Pozrite si aktuálne otváracie hodiny

REZERVÁCIE

Email : recepcia@aquacity.sk Tel.č. : + 421 910 802 309

Online nákup darčekových voucherov

Cenník masáží a relaxačných procedúr