Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Služby pre rodiny s deťmi

Detské atrakcie

Animácie a detské kútiky

SLUŽBY A ATRAKCIE PRE DETI

Vhodný pre deti od 2 - 12 rokov

HOTELOVÝ DETSKÝ KÚTIK

Detské kútiky v AquaCity Poprad sú zábavné miesta pre všetky deti. V našich hoteloch nájdete niekoľko dokonalých detských miest. Vedľa hotelovej recepcie sa nachádza Oskarov detský kútik prístupný len pre hotelových hostí. Maľovanie, kreslenie, hranie s kreatívnymi hračkami a množstvo zábavných hier zaručia vaším deťom skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. Oddýchnite si v hotelovom wellness centre, alebo si doprajte drink v jednom z našich barov. V hotelovom detskom kútiku si vaše deti môžu pozrieť rozprávky, alebo sa zahrať na X-BOXE. Vybavením dvojpodlažného detského kútika je aj preliezacia dráha, kde sa vaše deti určite zabavia.

DETSKÝ KÚTIK MORSKÝ SVET V AQUAPARKU

Nové multifunkčné ihrisko v morskej tematike, v ktorom deti nájdu dvojšmykľavku s pristátím v bazéne s guličkami, skákaciu trampolínu, či množstvo preliezačiek, zabavia deti na dlhé hodiny. Súčasťou sú aj hračky, autíčka, odrážadlá, detský drevený domček s kreatívnymi hrami a mnoho iných atrakcií. Pozrieť si môžu aj detské kino s rozprávkami. A poriadnu zábavu si užijú aj v zóne, v ktorej sú hracie automaty – pirátska loď, vláčik pre deti, či autíčka. Deti do troch rokov svoj malý raj nájdu v baby zóne s bezpečnými molitanovými hračkami, bazénom s guličkami, hojdačkami a lego kútikom. Tínedžeri si zas na svoje prídu v Playstation zóne. Súčasťou detského kútika je aj oddychová časť pre rodičov, kde si môžu vychutnať kávu či obľúbený drink. Počas vybraných hodín je súčasťou detského kútika dokonca aj strážená škôlka. Vy načerpáte energiu vo wellness centre a my sa o vaše ratolesti postaráme.
Programy pre deti a dospelých

LETNÝ ANIMAČNÝ PROGRAM

Počas celého leta sa o deti postarajú naši profesionálny animátori a pripravia vašim deťom skvelý zábavný program. Mini diskotéka s maskotom, súťaže a hry, tvorivé dielne, detský Mini Club sú len časťou zaručeného zážitku a spokojnosti vášho dieťaťa. Pre dospelých máme pripravené športové turnaje, aktivity, večerné kvízy, súťaže alebo cvičenie v bazéne.

DETSKÉ IHRISKO

Ak chcete deťom dopriať zábavu na čerstvom vzduchu, vo vonkajšom areáli Aquaparku, okolo bazénov je pre vás k dispozícii bezpečné detské ihrisko s rôznymi atrakciami a množstvom hojdačiek, preliezkami a pieskoviskom. Vaše deti zažijú dobrodružstvá, na ktoré určite tak skoro nezabudnú.

HERŇA

Herňa v Cocktail bare vám ponúka skvelý priestor na zábavu s priateľmi alebo vašimi deťmi. Priestor je vybavený biliardovými stolmi, stolným futbalom a vzdušným hokejom. Vychutnajte si súťažný adrenalín a prežite príjemný večer pri aktívnom oddychu v našom hoteli.

PRE NAŠICH NAJMENŠÍCH

Vám a vašim deťom pre lepšie pohodlie a pobyt ponúkame detské služby:
• detské kútiky v interiéri (Hotelový detský kútik, Detský kútik pri bazénoch Blue Sapphire, Detský kútik v Café bare)
• vonkajšie detské ihriská
• bezplatne detské postieľky, detské stoličky v reštaurácii, detské vaničky
• detské župany, detský stupienok, nočník, ohrievač fliaš, detské poistky do zásuvky
• detské menu v reštaurácii + možnosť ohrevu stravy
• detské plienky, plienky do vody, plávacie kolesá, rukávniky alebo detské suveníry v predaji na hotelovej recepcii
• nefajčiarsky interiér
• možnosť umiestnenia kočíka na izbe
• detské zľavy na ubytovanie a stravovanie
• animačné programy pre deti
• strážená detská škôlka, detské bazény
Narodeninové oslavy

DETSKÉ PÁRTY

Chcete pripraviť vašim deťom krásnu oslavu, narodeniny, výročia alebo rodinné posedenia? Ponúkame Vám výnimočný priestor pre organizáciu nezabudnuteľnej detskej narodeninovej oslavy alebo rodinného posedenia v našich hoteloch. Zorganizujeme a zabezpečíme vám
• detské menu a nápoje
• slávnostnú tortu
• párty tematickú a rozprávkovú výzdobu
• sprievodný program : animačný team, kúzelníka, šaša, facepainting, maľovanie na tvár, balónovú show
• detský maskot a mini diskotéka – súťaže, zábavné hry v detskom kútiku

STRÁŽENÁ DETSKÁ ŠKÔLKA

Starajte sa o seba a my sa postaráme o vaše deti. Doprajte si rôzne spa procedúry alebo masáže, navštívte wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa, zatiaľ čo my pripravíme pre vaše deti skvelý program. Strážená detská škôlka je bezplatná služba v detskom kútiku Blue Sapphire a je určená deťom vo veku od 3 – 12 rokov. Nezabudnuteľná rodinná dovolenka závisí od spokojnosti nielen vás, ale aj vašich detí a preto sme pre vaše pohodlie pripravili špeciálne služby. Každý deň je vám k dispozícii BABY SITTING animátorka a rodičia si tak môžu dopriať zaslúžený oddych a relax v našej wellness zóne.
Kurzy “plávania” pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.

HIPPO BABY CLUB

Výuka prebieha formou 5 týždňových kurzov. Kurzy prebiehajú formou hry v kolektíve detí, pod vedením školených inštruktorov v bazéne Blue Diamond, s teplotou vody 33°C – 34°C. Plávanie ovplyvňuje množstvo telesných funkcií a základných pohybových vlastností. Má veľký význam pri získavaní hygienických návykov a otužovanie, ktoré sú prevenciou pred ochorením.
Športové aktivity

V hoteli vám radi zapožičiame detské a dospelé bicykle.

Animačný program

Detské animačné programy s profesionálnymi skúsenými animátormi. Zábavný program najmä pre deti počas dňa a vo večerných hodinách aj pre dospelých.

Doplnkové služby

Informujte sa o potrebách pre vaše dieťatko na našej hotelovej recepcii.

Kids Friendly

Kids friendly hotel ponúka bezplatný pobyt pre deti do 6 rokov, vybavenie pre deti a detské menu v reštaurácii.

Fotogaléria

Služby a zábavné atrakcie pre rodiny s deťmi