Rezerwacja pokoi
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Śledź nas

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Klinika zdrowia i urody

  /  Klinika zdrowia i urody

 

Interklinik Poprad – od ponad 25 lat oferuje ponadstandardowe usługi w zakresie chirurgii plastycznej, dermatologii estetycznej, stomatologii, ginekologii, urologii oraz chirurgii naczyniowej i ORL. Oferuje profesjonalne usługi i opiekę zdrowotną na najwyższym możliwym poziomie. W 2019 r. otworzyła filię w Popradzie, dopełniając ofertę usług resortu AquaCity Poprad. Najlepsi specjaliści w dziedzinie dermatologii wykonują zabiegi upiększające i odmładzające, dbają o Twoje zdrowie, zapewniając dyskrecję i bezpieczeństwo.

 

DERMATOLOGIA ESTETYCZNA

Dermatologia estetyczna w Interklinik Poprad pomoże Ci zachować młody i naturalny wygląd oraz sprawi, że przez długi czas będziesz wyglądać promiennie i na wypoczętą. Oferujemy szeroką gamę zabiegów odmładzania skóry oraz aplikację materiałów wypełniających. Dermatologia estetyczna poradzi sobie ze zmarszczkami, odmłodzeniem skóry, defektami skóry, technologiami wypełniania skóry, odnową komórek i wieloma innymi. Wypróbuj nasze zabiegi odmładzające i osiągnij wymarzony wygląd.

 • Toksyna botulinowa – korekcja zmarszczek
 • Materiały wypełniające – kwas hialuronowy (Teosyal, Juvederm lub Belotero)
 • Mezoterapia – Vampire Lift, Redensity, Aquashine BTX
 • Radiesse – zabieg wypełniający
 • Peelingi chemiczne
 • Liftingi
 • Oxygeneo, Vital Injector
 • Poradnia dermatologiczna
 • Zabiegi laserowe, usuwanie zmian skórnych za pomocą koagulatora

CENTRUM DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ I LASEROWEJ

Sprawdź usługi Kliniki Zdrowia i Urody na www.interklinikpoprad.sk

PROFESJONALNE BADANIA

Umów się na badania. We współpracy z firmą MEDIREX GROUP przygotowaliśmy aż 40 pakietów badań dla osób samopłacących.

Przygotowaliśmy pakiety najpopularniejszych badań, które uporządkowaliśmy w przejrzyste kategorie.

 • Alergie i nietolerancje
 • Zdrowie mężczyzny
 • Zapobieganie chorobom
 • Zdrowie kobiety
 • Styl życia

Kompleksowa diagnoza choroby COVID-19

KRYOCENTRUM

Liečebná a rehabilitačná metóda, ktorej dejiny sa datujú do 70 až 80-tych rokov minulého storočia. Procedúra zahŕňa maximálne trojminútový pobyt v komore s priemernou teplotou -120°C, za ktorým nasleduje intenzívne cvičenie – Kineziterapia. Pobyt v tejto komore pod lekárskym dohľadom stimuluje prirodzenú tvorbu enzýmov a hormónov podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.

Stimuluje receptory reagujúce iba na chlad. Počas procedúry tak telesná teplota klesne len o 0,5 °C a teplota pokožky max. o 3 °C. Pôsobenie extrémneho chladu na receptory vyvoláva proces, ktorý pozitívne ovplyvňuje nervové zakončenia a vyvolá v tele reakciu, produkciu hormónov, zvyšuje látkovú výmenu a znižuje pocit bolesti. Následkom vystavenia sa extrémnemu chladu aktivujú sa hormóny a uvoľňujú sa telu vlastné kortikoidy v množstve potrebnom na elimináciu zápalových procesov, inhibítory bolesti, „endorfíny – hormóny šťastia“, adrenalín, testosterón a rad ďalších, telu prospešných látok.

Po príchode do kryocentra dostanú hostia suché bavlnené tričko, krátke nohavice, čelenku, rukavice, ponožky, dreváky a masku na nos a ústa. Časti kože musia byť kvôli spomenutej stimulácii receptorov odkryté. Predprípravou je vstup do adaptačnej komory, s teplotou –60°C s dĺžkou približne 30 sekúnd. Nasleduje vstup cez vnútorné prechodové dvere do hlavnej kryokomory, kde teplota dosahuje –120°C a kde sú klienti po celý čas v pohybe, bez kontaktu s pokožkou. Po dvoch, maximálne troch minútach sa vychádza von cez adaptačnú komoru, aby sa organizmus prispôsobil zmene teploty. Po opustení kryokomory sa klienti 20 minút venujú intenzívnemu cvičeniu.

Vedecký výskum spolu s praktickými skúsenosťami priniesol vynikajúce výsledky pri týchto diagnózach: zápalové ochorenia pohybového aparátu (reumatoidná artritída, reumatická horúčka), degeneratívne ochorenia kĺbov a chrbtice (artrózy), ochorenia medzistavcových platničiek, bolesti chrbtice, reumatické ochorenia, dna, skleróza multiplex, zmeny svalov, kĺbov a šliach po úrazoch (kontúzie, hematómy a podobne), parézy, spastické kontraktúry v oblasti končatín, primárna a sekundárna osteoporóza, artritídy a artrózy, fibromyalgie (bolesti mäkkého tkaniva pri kĺboch), celulitída, ťažkosti pri menopauze, prvotné a druhotné zápalové zmeny, Alzheimerova a Parkinsonova choroba, stavy po mozgovej obrne, degeneratívne zmeny v dôsledku poruchy motoriky nervov, psoriáza, dermatitída, ekzémy, lupienka, príznaky migrény a depresie, erektilná disfunkcia.

KLINIKA OKULISTYCZNA

Klinika okulistyczna Kulanga. Specjalizacją kliniki jest diagnostyka i leczenie. Koncentruje się na leczeniu chorób siatkówki, jaskry, zaburzeń powierzchni oka, alergii, stanów zapalnych, zapalenia wewnątrzgałkowego itp.

Więcej informacji na www.kulanga.sk

Galeria

Klinika Urody i Zdrowia – dbamy o Twoje zdrowie bezpiecznie i dyskretnie

Sprawdź szczegółową ofertę usług na www.interklinikpoprad.sk

DANE KONTAKTOWE

Email: info@interklinikpoprad.sk, Tel.+ 421 527851 710

Bony upominkowe, zabiegi i oferty specjalne na shop.interklinikpoprad.sk

Cennik usług dermatologii estetycznej, diagnostyki laboratoryjnej i kriocentrum

Zobacz aktualne INFORMACJE COVID - 19