Rezerwacja pokoi
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Śledź nas

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Witamy w AquaCity Poprad Wodny raj pod Tatrami Unikalne zakwaterowanie z szeroką gamą usług wellness
w hotelach Seasons ****, Mountain View **** oraz hotelu Riverside ***
Witamy w AquaCity Poprad Termalny Aquapark Zabawa i relaks dla dzieci i dorosłych. Cena pobytu obejmuje wstęp
do parku wodnego z basenami zewnętrznymi i krytymi.
Witamy w AquaCity Poprad Wellness & Spa Największe centrum wellness na Słowacji,
centrum masażu tajskiego, masaże klasyczne i relaksacyjne oraz inne zabiegi wellness.
Witamy w AquaCity Poprad Kongresy i imprezy
firmowe
Dlhoročné skúsenosti s organizáciou eventov a firemných akcií.
Kombinácia štýlových a variabilných priestorov s vynikajúcou gastronómiou
Witamy w AquaCity Poprad Family & Baby Friendly Wspaniała zabawa dla całej rodziny.
Kąciki dla dzieci, place zabaw, baseny, wyposażenie dla najmłodszych,
zabawne programy animacyjne.
Witamy w AquaCity Poprad Zdrowie, relaks i uroda Odwiedź naszą klinikę zdrowia i urody Interklinik Poprad
i połącz wypoczynek z poprawą stanu swojego zdrowia...

VITAJTE V HOTELOCH AQUACITY POPRAD

Milí hostia, dovoľte aby sme vás privítali v hoteloch AquaCity Poprad. Ak hľadáte výborné wellness pobyty, romantický pobyt pre dvojice alebo plánujete rodinnú dovolenku ponúkame vám široké možnosti našich výhodných pobytových balíčkov, ktoré sú prispôsobené vašim potrebám a očakávaniam. Poskytneme vám ubytovanie v priestranných rodinných izbách s prihliadnutím na vaše potreby. Najmenším hosťom venujeme veľkú pozornosť a záleží nám na ich spokojnosti. Kvalitné a bohaté vybavenie pre deti, služby pre rodiny a množstvo detských atrakcií zaradili naše hotely v AquaCity Poprad k najobľúbenejším rodinným hotelom. Ocitnite sa vo svete plnom pokoja a relaxu, ktorý vás pohltí. Zažite pravé wellness hotely...
Hotel Seasons ****, Hotel Mountain View ****, Hotel Riverside ***

AKCIOVÉ BALÍČKY

Našu prevádzku a služby sme prispôsobili aktuálnej situácii aby sme vám mohli poskytnúť bezpečný pobyt bez rizika. Zmierňujeme štandardné storno podmienky a ponúkame vám výhodné akciové pobytové balíčky. Rezervujte si pobyt online cez nás za najvýhodnejšie ceny.
Covid -19 opatrenia

CESTOVNÉ INFORMÁCIE

Radi by sme vás informovali o aktuálnych opatreniach v našich hoteloch a prevádzke. Vaše zdravie, pohodlie a bezpečná dovolenka je pre nás prvoradá. Pozrite si aktuálne platné opatrenia v našom okrese.
Akciové hotelové balíčky a pobyty

PONUKY A AKCIE

Ponuka ubytovania

Izby a Apartmány

s
Príprave vášho jedla sa venujeme s láskou

Gastronomické služby

Pochutnajte si na jedlách našej domácej a medzinárodnej kuchyne, ktoré pre vás pripraví náš šéfkuchár z čerstvých sezónnych surovín. Kulinárske špeciality, bohaté raňajkové a večerné bufety v príjemných priestoroch nášho hotela, dokonale spríjemnia váš pobyt. Naše vynikajúce gastronomické služby sú zárukou úspešnosti aj vašich firemných eventov a akcií. Presvedčte sa o našich službách.
Hotelové pobyty, vstupy do Aquaparku, wellness centra a na masáže

DARČEKOVÉ VOUCHERY

Fotogaléria

Najmodernejšie wellness hotely vo Vysokých Tatrách. Ponúkame vám široké možnosti na trávenie vášho voľného času, vysoký komfort služieb a najmodernejšie vybavenie.

Online rezervácia hotelových pobytov za najvýhodnejšie ceny len cez nás.

Spojte svoj pobyt s cestou za krásou. Služby estetickej dermatológie, laserovej medicíny, kryoterapia, laboratórna diagnostika a očná klinika. Výhodné ceny služieb pre našich hostí.

Prekvapte svojich blízkych a priateľov, darujte im darčekovú poukážku na ubytovanie v hoteloch, vstup do Wellness centra, Aquaparku alebo na rôzne druhy masáží a spa procedúr.

Najmodernejší wellness hotel v Tatrách so širokou ponukou wellness a doplnkových služieb.

Informácie pre turistov, dovolenkárov a návštevníkov Vysokých Tatier, dianí v regióne, športových a kultúrnych eventoch a novinkách.

Nadštandardný a novootvorený hotel Hills **** je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu. Výnimočný hotel vás očarí svojou rodinnou atmosférou a wellness službami

HOTEL SEASONS ****

Nový exkluzívny rodinný hotel s izbami ladenými podľa ročného obdobia – leto a zima vo farbách strieborno-modrá a zlato-béžová. Interiér izieb tvorí moderný prírodný štýl s množstvom drevených prvkov.

HOTEL MOUNTAIN VIEW ****

Moderný hotel s luxusným interiérom ponúka komfortne a pohodlne zariadené izby s nádychom elegancie. Všetky izby sú vybavené balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry.

HOTEL RIVERSIDE

Moderné a lacné ubytovanie vo Vysokých Tatrách v hoteli, ktorý je súčasťou Národného futbalového centra v Poprade. Nachádza sa len pár krokov od Aquaparku AquaCity Poprad.

Od 1.11. je okres Poprad v černej farbe regionálního Covid automatu a stredisko AquaCity Poprad je z dôvodu nariadení zatvorené. Pozrite si cestovné informácie - COVID - 19 OPATRENIA.