Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Reštaurácia High Tatras

Pripravte sa na gastronomický zážitok

REŠTAURÁCIA HIGH TATRAS

A la Carte

MENU

V reštaurácii High Tatras, pre vás šéfkuchár pripravil vynikajúce menu podľa súčasných moderných trendov, s použitím najkvalitnejších ingrediencií, zostavené z vybraných jedál medzinárodnej i tradičnej slovenskej kuchyne. Reštaurácia sa môže pochváliť aj exkluzívnou vinotékou v Cafe bare, v ktorej nájdete lahodné vína z celého sveta a to najlepšie od slovenských vinárov. Kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. Pripravte sa na jedinečný gastronomický zážitok! Príprave vášho jedla sa venujeme s láskou a odhodlaním. A la carte menu sme pre vás zostavili v spolupráci so šéfkuchárom Jaroslavom Ertlom, ktorý je prezidentom GOURMENT Clubu. Porotca známej televíznej show, je nielen vášnivý kuchár, ale aj cestovateľ a predstaviteľ modernej gastronómie. Je držiteľom mnohých gastronomických ocenení nielen na domácej ale i zahraničnej pôde.
Wifi

Bezplatné wifi pripojenie

Zdravá kuchyňa

V prípade záujmu vám pripravíme a ponúkame bezlepkové, bezlaktózové, vegetariánske alebo vegánske jedlá.

Moderná gastronómia

Vynikajúca kuchyňa, príjemné posedenie v priestrannej reštaurácii s bohatým sortimentom gastronomických špecialít.

Snack menu

Vynikajúcu kávu, bohatú ponuku dezertov si počas dňa môžete dopriať v našom Café bare

Raňajky & Room Service

Raňajky formou bufetových stolov sú podávané od 7:00 - 10:00 hod. Široká ponuka teplých a studených jedál, zdravých nátierok, ovocia, zeleniny a cereálií.

Room Service

Ak si chcete dopriať viac súkromia, zabezpečíme vám donášku raňajok priamo na vašu izbu. Zloženie raňajok si môžete vybrať presne podľa Vašej chuti.

Obedy

Obedy formou Denného menu sú podávané pracovné dni Pondelok až Piatok od 11:30 - 14:30 alebo formou A la Carte menu sú podávané v čase od 14:30 - 16:00. Počas roka máme pre vás aj špeciálne sezónne menu.

Priestor hotelovej reštaurácie je vhodný aj na prenájom. V reštaurácii sa nachádza malý VIP salónik v oddelenej časti.

VEČERE

Večere sú podávané formou bufetových stolov v čase od 18:00 - 21:00.

Rodiny s deťmi ocenia náš detský bufet počas raňajok a večerí, alebo obedové detské menu. K dispozícii máte detské jedálenské stoličky alebo kútik na ohrev detskej stravy.