Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Vip Sky Lounge

  /  Vip Sky Lounge

Zabudnite na nesplnené sny a nájdite malý kúsok neba v našej výnimočnej VIP Sky Lounge. Čaká na vás luxusná dokonalá romantika! Takto by sme mohli charakterizovať úžasnú privátnu zónu priamo na streche hotela HORIZONT Resort . Relax, pokoj, oddych a úžasný panoramatický výhľad na štíty Vysokých Tatier si môžete dopriať z vírviky pod hviezdnym nebom. V tejto privátnej zóne je pre vás k dispozícii jacuzzi, samostatná presklená fínska sauna pre 5 osôb, mini kuchynka, kde vám vieme pripraviť ponuku, nápojov a terasa s lehátkami na sledovanie nočnej oblohy. V živote je len pár nezabudnuteľných a neopakovateľných zážitkov.

FÍNSKA SAUNA (SUCHÁ SAUNA)

Pobyt v presklenej fínskej saune vás nielen nabije energiou a osvieži ale aj nabudí a posilní vaše zdravie.

Fínska sauna poskytuje celkové prekrvenie organizmu, potrebnú relaxáciu a oddych a je možné ňou liečiť problémy s dýchacími cestami a kožnými ochoreniami. Prináša očistu a relax, osviežuje telo a myseľ a napomáha k telesnej a psychickej rovnováhe. Pre dýchacie cesty je ideálna vlhkosť vzduchu okolo 30%, ktorú dosahujeme pravidelným polievaním horúcich kameňov. Účinok fínskej sauny spočíva v aktivácii termoregulačných procesov v tele. Krv sa z vnútra tela presúva do rozšírených ciev pod povrchom kože a dochádza k intenzívnemu poteniu. Telo sa tak zbavuje toxínov, koža sa stáva zdravšou a krajšou. Dôležitou súčasťou saunovania vo fínskej saune je ochladzovacia fáza, v ktorej sa krv vracia naspäť do vnútra tela, čo aktivuje imunitný systém a zrýchľujú hojivé procesy.

TEPLOTA : 90 – 105˚C
VLHKOSŤ : 10 – 15 %
ODPORÚČANÝ ČAS : 10 – 15 min.
ÚČINKY : regeneračné, relaxačné, posilnenie imunitného systému, prevencia proti chorobám z nachladnutia,
KONTRAINDIKÁCIE : všetky akútne chorobné stavy, zvýšená činnosť štítnej žľazy, krvácavé choroby, zápal žíl, epilepsia, infekčné choroby, hypertenzia, dekompenzovaný diabetes mellitus, zhubné nádory, epilepsia, nehojace sa kožné defekty, infekčné, prenosné, parazitárne ochorenia, aktívna TBC, krvácavé stavy, psychické ochorenia, horúčkové stavy, febrílne stavy, celková arteroskleróza s orgánovým poškodením, rakovinové ochorenia (zhubné nádory), stav po srdcovom infarkte a cievnej mozgovej príhode (po lekárskom vyšetrení bez komplikácií 3 mesiace), všetky ochorenia srdca a ciev po konzultácií s odborným lekárom, tehotenstvo, vek nad 70 rokov.

JACUZZI

Wellness je životný štýl. Zabudnite na stres a doprajte si súkromný relax s vašim blízkym. Bublinky vo vírivke vám premasírujú celé telo a rozprúdia lymfatický systém.

Uvoľňuje telo aj dušu, prináša celkový relax a odstraňuje psychické napätie. Kombinácia horúcej vody, nadnášanie a hydromasáž súčasne zlepšuje krvný obeh, tlmí bolesti, uvoľňuje svaly a celé telo.

TEPLOTA VODY VÍRIVKY : 34 – 36 °C
HĹBKA : 1 m
POČET OSÔB : 6 osôb

ÚČINKY: hydromasáž, uvoľnenie a prekrvenie tela. Relaxačný vodný kúpeľ. Voda, nadľahčuje telo a tým klesá napätie svalov. Horúca voda doplnená masážou tela a chodidiel podporuje krvný obeh a telo sa dostáva do stavu úplnej relaxácie.
KONTRAINDIKÁCIE : hnisavé ochorenia kože, plesne, infekčné choroby, známky obehového zlyhania, epilepsia, hnisavé ochorenia kože, infekcie, akútne horúčkovité ochorenia, stavy po hlbokej trombóze, zhubné nádory, inkontinencia moču a stolice, tehotenstvo, všetky akútne ataky chronických ochorení

Fotogaléria

Hlavnou dominantou tohto prírodného wellness rezortu je VIP SKY LOUNGE, otvorené jacuzzi s fínskou saunou na streche hotela.

OTVÁRACIE HODINY

Denne od 10:00 - 22:00 hod.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Email : recepcia@aquacityhotel.sk Rezervácie : + 421 908 908 111

Online nákup darčekových voucherov do VIP SKY LOUNGE

Cenník wellness vstupov a doplnkov