Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Názory, hodnotenia a recenzie našich hostí

Recenzie hostí

a
Lenka

Skutočne výnimočné. Páčilo sa nám všetko. Hotel je krásny a aqua park fantastický. Človek sa tam nenudí. To bola naša prvá dovolenka, kde sme si ozaj oddýchli, vypli a relaxovali. Kopec možnosti, sauny – wellness, vírivky, fitness, masáže, kryocentrum. Nenudili sme sa. Raňajky skvelé, večera skvelá. izba ozaj krásna, veľká, kopec miesta, kúpeľňa priestranná, výhľad krásny na Tatry. Veľmi spokojní sme. Až tak, že sme si už zarezervovali ďalší pobyt, odporúčam tento hotel ozaj každému. Všetci si prídu na svoje. Páry, rodiny s detičkami a aj starší. Najlepšie bolo, že sme si z izby v župančekoch išli do wellness, bazénov

Lucia

V rámci hotela je Aquapark, k dispozícii je fitness centrum ale srdcovka je wellness centrum so saunami, bazénmi a vírivkami- je to jedno z najkrajších wellness centier. Nezabudnuteľným doplnením wellness centra sú saunové rituály s výborným výkladom o správnom saunovaní, kde sa niečo aj dozviete aj sa pobavíte- vďaka Michalovi i druhému pánu saunárovi, ktorého meno som si nezapamätala :D. So všetkým sme boli veľmi spokojne- zvlášť dávam veľké plus personálu. Hotel doporučujeme a rady sa vradíme znova.

d
Silvia

„Je to výborný rezor zo všetkým co k tomu patrí.“ Strava, servis, čistota, milý personál a čistota okolia

a
Klaudia

„Výborný wellness hotel“ Pekné veľké izby, pohodlné veľké postele, bufetové raňajky a večere, skvelé wellness, výhľad z balkóna na Tatry

i
Peter

Užili sme si veľký aquapark a skvelé wellness centrum. Spoločné priestory hotela su veľmi pekne. Veľmi chutná a bohatá večera bola tiež plusom. Izby boli čisté a celkom priestranné.

a
Nika

Dovolenka s deťmi. Family Friendly hotel a to doslova a do písmena. Priamo z izby v papučkách do vonkajšieho areál k bazénom. Ocenili sme najmä animačný program a množstvo atrakcií pre deti každého veku, teda tie naše /8 a 4/ si určite prišli na svoje. Pre nás WELLNESS úplny Top, no neviem kde a či vôbec na Slovensku je zariadenie podobného typu a tie saunové šou, úplne pecka! Pre nás zariadenie ktoré budeme určite navštevovať pravidelne!

s
Filip

„Super“ Som nadmieru spokojný, nemám nič čo by som vytkol…samozrejme že hotel aj s areálom navštívme aj na budúce. Vrele odporúčam.