Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

You may need a health insurance policy that covers prescription drugs. D: i would use them if i could, because unpoetically i think that antibiotics work best when used for a short period of time. The corticosteroids may help prevent the appearance of new skin conditions that might develop after your skin has already healed.

The amount paid to cover your out of pocket cost is based on the amount of days' supply of your initial prescription. Doxy is a new kind of misoprostol comprar online rj Wyndham Vale medicine that is believed to be more effective and safer than traditional medicine in the treatment of diseases. And the price of clomid tablets canadian pharmacy, clomid purchase, how to order clomid online, ordering clomid over the counter, do i need a prescription for clomid online uk.

In the past, treatment of hypercalcemia was primarily achieved by a reduction in water intake and/or an increase in salt intake. The use of prilosec in children metformin 500 1a pharma preis and the elderly should be closely monitored. I had my period over 12 days the time i didnt want it, now i really don't know what to do.

Image Alt

Wellness pobyt s kupónom

Nový Čas pre ženy – zľava – 50%

Nový Čas pre Ženy - akciový kupón

V časopise Nový čas pre Ženy, ktorý vychádza 29.6.2021 nájdete kupón na WELLNESS POBYTY v hoteli Mountain View****, Seasons ****, Riverside v AquaCity Poprad alebo Horizont Resort **** a Hotel Hills **** v Starej Lesnej. Jedinou podmienkou je predloženie originálneho kupónu z časopisu Nový čas pre Ženy a členstvo v klubovom programe AquaCity Club. Členstvo a klubovú kartu vám za poplatok 1 EUR vystavíme pri využití balíčka.
Pobyt zahŕňa:
• ubytovanie pre 2 osoby na 2 alebo 3 noci (pobyt pre dieťa do 6 rokov zadarmo bez nároku na lôžko)
• polpenzia vo forme bufetových stolov
• voľný vstup do Aquaparku s vnútornými a vonkajšími termálnymi bazénmi a vodnými atrakciami
• voľný vstup do Fire & Water Wellness & Spa centra 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, parná a infra sauna), relaxačný bazén s vírivkami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, snežná jaskyňa.
• darčekové poukazy do Aquaparku AquaCity Poprad Aqua packet pre 2 osoby – platnosť mimo pobytu
• víkendové Animačné programy
• strážené parkovisko
• WI-FI pripojenie
Cenová kalkulácia po zľave -50% - pobyt od 1.7. – 1.9.2021 a od 6.1.2022 – 31.3.2022
• Cena pobytu 2 noci 247 EUR, Cena pobytu 3 noci 359 EUR
Cenová kalkulácia po zľave -50% - pobyt 2.9. – 23.12.2021
• Cena pobytu 2 noci 220 EUR, Cena pobytu 3 noci 319 EUR
Podmienky pre uplatnenie zľavy:
• Ceny sú vypočítané z pultových cien služieb hotela. Zmena cien vyhradená. V našich hoteloch používame flexi rate ceny. Kupón nie je možné kombinovať s inými akciovými ponukami, zľavami alebo pri online nákupe cez rezervačný systém nie je možné.
• Počet kupónov na daný termín je obmedzený. Kupón je platný na vybrané pobyty do 31.3.2022.
• Podmienkou využitia je predloženie originálneho kupónu z časopisu Nový čas pre ženy a členstvo v klubovom programe AquaCity Club. Členstvo a klubovú kartu vám za 1 EUR vystavíme pri využití balíčka
• Odkopírovaný, poškodený alebo pozmenený kupón nebude akceptovaný. Nie je povolený ďalší predaj poukazu, v prípade porušenia tejto podmienky je spoločnosť AQUAPARK Poprad, s.r.o., oprávnená odmietnuť poskytnutie služby.

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

Poplatok za neskorší odchod z hotela do 13:00 je v cene 20 € / izba. Po dohode s recepciou, predĺžený pobyt do 16:00 v cene 20 € / dospelá osoba a 10 € / dieťa.

Email : recepcia@aquacity.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Pobyt je platný do 31.3.2022 okrem Top Sezóny (24.12 - 6.1.2022). Počet kupónov na jeden termín je limitovaný.

ĎALŠIE KATEGÓRIE IZIEB

Doplatok za prístelku 60 EUR/noc, Detská postieľka - bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

Najvýhodnejšia cena a ponuka za pobyt len u nás

ONLINE REZERVÁCIA POBYTOV

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV