Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

It is also known that dapoxetine price in india it takes around three weeks before the effects take place, which is not bad, since the symptoms will be gone in the following few days. The pharmacy sent me a prescription Hrazdan phenergan 25mg amazon with amoxicillin and amoxicillin without a prescription order. The clerk said it would be about 0, and i said i could wait.

Priligy generic is a generic version of priligy and is the generic equivalent of the brand name priligy. My little girl is currently fighting this horrible https://makantalk.com/category/masak/ condition, and the other day she was really sick. The use of tetracyclines is common in veterinary medicine where they are used to treat disease caused by bacteria, algae, fungi and protozoa in animals, including but not limited to, dogs,

Some medications are given to help with specific health conditions, while others are taken for a variety of reasons. I went to the doctor and i discovered that she was the amoxicillin cost cvs Ozurgeti one who was pregnant. I believe that doxycycline is also an appropriate treatment for the anemia and iron deficiency in pregnancy, which, in addition to the risk of infection, is also linked with adverse outcomes for the baby: low birth-weight, intrauterine growth retardation, low apgar score, and prematurity (fowler.

Image Alt

FIT POBYTY SO ZOROU CZOBOROVOU

FITPOBYT SO ZOROU CZOBOROVOU

Zažite aktívnu dovolenku pod Tatrami, privítajte leto a plavkovú sezónu v TOP FIT forme. Poďte so super partiou nadšencov zapracovať na vašej postave a kondícii. Zažite atmosféru pozitívnej energie a spoločnej motivácie. Zbavte sa nadbytočných kíl, celulitídy, spevnite svalstvo a získajte opäť svoju TOP FIT formu na leto. Pod vedením Majsterky Sveta vo Fitness a Aerobiku a profesionálnej fitness trénerky Mgr. Zory Czoborovej vás čaká týždeň riadnej driny, ale i veľa informácií o zdravom diétnom stravovaní, pitnom režime a know-how o správnej technike dýchania a cvičenia. Poďte si užiť každodenný relax v prekrásnom rezorte AquaCity Poprad s ubytovaním v luxusných hoteloch, exkluzívne Fire & Water Wellness & Spa centrum a termálny aquapark s bazénmi s vonkajšími a vnútornými bazénmi.
Pobyt zahŕňa:
Cena pobytu platí pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe a zahŕňa: • Ubytovanie na 6 nocí v dvoj-lôžkovej izbe
• Bezplatný vstup do Aquaparku (Vstup do všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, celoročné tobogány, kryté relaxačné bazény Blue Sapphire s Laser show, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, Mayská pyramída a vonkajší detský bazén (počas letnej sezóny)
• Bezplatný vstup do Fire & Water Wellness & Spa Vstup do saunového centra a všetkých vnútorných a vonkajších bazénov aquaparku: 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, infra sauna), relaxačný bazén s vírivkami, masážnymi tryskami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti s bio krbmi, snežná jaskyňa
• Vstup do fitnes centra
• Raňajky, obed, večera a druhá večera v súlade s cvičebným plánom
• Pitný režim počas celého dňa
• 4-fázové tréningy pod vedením profesionálnej fitnessky Zory Czoborovej
• Bezplatné wifi pripojenie a parkovanie
• K dispozícii detské kútiky, ihriská, bary a reštaurácie
Cenová kalkulácia - Fit pobyt ,,Postavička do plaviek´´
Termín - 4.6. do 10.6.2022 - cena pobytu 750€ - platí pre 1 osobu v dvojlôžkovej izbe Standard

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

Poplatok za neskorší odchod z hotela do 13:00 je v cene 20 € / izba. Po dohode s recepciou, predĺžený pobyt do 16:00 v cene 20 € / dospelá osoba a 10 € / dieťa.

Rezervácia pobytu

Email : recepcia@aquacity.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Pobyt je v termínoch 23.01. – 29.01.2022 a 04.06. – 10.06.2022

Pozrite si podrobné informácie o priebehu a programe Fit pobytu

Najvýhodnejšia cena a ponuka za pobyt len u nás

ONLINE REZERVÁCIA POBYTOV

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV