Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Ocenenia

 • GREEN GLOBE
  AquaCity je prvá organizácia v Strednej Európe, ktorá získala certifikát Green Globe. Je to jeden z najprísnejších štandardov, ktoré si organizácie môžu osvojiť za udržateľný rozvoj v cestovnom ruchu. Tento certifikát zaručuje, že AquaCity udržuje najvyššie štandardy v oblasti životného prostredia, ale taktiež podporuje miestnu komunitu a ekonomiku. Certifikát Green Globe bol udelený 8. novembra 2005 v Café Royal, Piccadilly Circus v Londýne.
 • GREEN APPLE AWARD
  (Zelené jablko) je medzinárodná kampaň ocenení uskutočňovaná organizáciou The Green Organisation za účelom hľadania najzelenších firiem, miest, komunít a krajín. “Skvelé na ocenení Green Apple je, že oceňuje dobré myšlienky na uchovanie našej planéty a podporuje ich pre prospech každého. Preto sme nadšení byť víťazom a zároveň propagovať do celého sveta Slovensko,Tatry a mesto Poprad“, vysvetľuje Jan Telensky, väčšinový vlastník AquaCity.
 • WORLD TRAVEL AWARD
  Ocenenie (WTA) sa každoročne udeľuje najvýznamnejším svetovým a lokálnym organizáciám v oblasti cestovného ruchu. Význam cien WTA spočíva hlavne v tom, že o hlasoch rozhodujú odborníci v turistickom priemysle z celého sveta. AquaCity Poprad bolo nominované do troch kategórií- Najlepšie miesto rodinnej dovolenky, Najlepšie kúpeľné centrum a Najlepšie ekologické stredisko. Viac ako 200 000 odborníkov zo 190 krajín udelilo svetové ocenenie pre AquaCity Poprad a stalo sa víťazom v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii “Worlds Leading Green Resort” za roky 2007 a 2008 – Najlepšie ekologické stredisko na svete.
 • HOTEL ROKA
  Zväz hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky ocenil Hotel AquaCity Seasons*** v kategórií trojhviezdičkových hotelov za Hotel roka na Slovensku za kvalitne poskytované služby v oblasti hotelierstva.
  Hotely AquaCity Poprad sa podľa posudkov nezávislých hodnotiteľov hotelov zaradili medzi TREND TOP HOTELY NA SLOVENSKU