Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Cestovné informácie – Covid19 opatrenia

  /  Cestovné informácie – Covid19 opatrenia

Vážení hostia,
Od 16. 8. 2021 sa zavádza nový COVID automat, ktorý upravuje podmienky pre ubytovanie, wellness, vstup do reštaurácie alebo pre firemné a hromadné podujatia. Automat rozdeľuje slovenské okresy do piatich stupňov: zelená farba – fáza monitoringu, oranžová farba – fáza ostražitosti, červená farba – 1. stupeň ohrozenia, bordová farba – 2. stupeň ohrozenia, čierna farba – 3. stupeň ohrozenia. COVID Automat ponúka prevádzkovateľom zariadení  vybrať si z troch protokolov. V našich prevádzkach sa riadime protokolom OTP (očkovaní, testovaní, prekonaní).

Od 25.10.2021 – REGIONÁLNY COVID AUTOMAT OKRES POPRAD a OKRES KEŽMAROK  – 2.STUPEŇ OHROZENIA

Dovolíme si vás informovať, že z dôvodu epidemiologickej situácie je okres Poprad a okres Kežmarok  od 25.10.2021 v 2. STUPEŇ OHROZENIA (BORDOVÁ FARBA) a menia sa podmienky fungovania hotelov a ubytovávania hotelových hostí.
Naše prevádzky hotely v AquaCity Poprad – Hotel Seasons ****, Hotel Mountain View ****, Hotel Riverside *** a hotely vo Vysokých Tatrách Hotel Horizont Resort **** a Hotel Hills **** prechádzajú do režimu kompletne zaočkovaní.

  • Nariaďuje sa povinné nosenie respirátora FFP2 v interiéri, v exteriéri rúško s výnimkami a pri vzdialenosti do 2 m.
  • Wellness centrum je vyhradené len pre ubytovaných hostí
  • Aquapark AquaCity Poprad – sa prevádzkuje aj pre externých hostí ale len v režime kompletne zaočkovaní a kapacita je obmedzená na 25%
  • V interiéri reštaurácie môžu sedieť najviac 4 osoby pri jednom stole alebo osoby z jednej domácnosti, pričom rozstupy medzi stolmi musia byť 2 metre
  • Fitness centrum má povolenú kapacitu 20 osôb
  • Hromadné podujatia sú povolené bez kapacitného limitu za povinnosti zoznamu účastníkov
REŽIM KOMPLETNE ZAOČKOVANÝ

Za kompletne zaočkovanú osobu sa považuje a) osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou, b) osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou, alebo c) osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID19, alebo d) osoba do 12 rokov veku.

OPATRENIE R-O-R

Dodržiavame všetky platné nariadenia. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Vo všetkých spoločných priestoroch hotela sú k dispozícii dezifekčné prostriedky. Pokiaľ je to možné, odporúčame dodržanie 2 m odstupu. Všetky priestory sú pravidelne vetrané, prípadne zabezpečená výmena vzduchu vzduchotechnikou.

STORNO POBYTOV

Storno pobytov 7 a viac dní pred príchodom z dôvodu pretrvávajúceho šírenia vírusu COVID-19 BEZ STORNO POPLATKU (záloha za pobyt bude presunutá na nový pobyt po dohode s rezervačným oddelením)

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

V priestoroch hotela sú umiestnené germicídne žiariče, využívajú sa hlavne aj na dezinfekciu hotelových izieb. Germicídne žiariče zabraňujú šíreniu vírusov, množeniu baktérií a vírus účinne likvidujú. Upratovanie v hoteloch prebieha so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu.

Služby

Doprajte si wellness aj v prírode. Pripravili sme pre vás nové zábavné, adrenalínové alebo rodinné atrakcie. Vyskúšajte si u nás aktívnu dovolenku, plnú skvelých zážitkov pri spoznávaní Tatier.

CESTOVNÉ INFORMÁCIE - COVID - 19 OPATRENIA