Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Cestovné informácie – Covid19 opatrenia

  /  Cestovné informácie – Covid19 opatrenia

Vážení hostia,
Veľmi sa tešíme na znovuotvorenia našich hotelov v AquaCity Poprad. Z dôvodu nariadení je možná prevádzka bazénov, reštaurácie, barov v režime “OP” a prevádzka wellness centra a hotelov v režime “OP+”
 V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte emailom na recepcia@aquacity.sk.

Pod “OP” sa myslia osoby, ktoré sú:
(Vstup do bazénov v Aquaparku, barov, reštaurácii, fitnes centra)

 • Kompletne zaočkované osoby po dobu 9 mesiacov od ukončenia základnej očkovacej schémy, resp. od ostatnej „booster“ dávky
 • Osoby po prekonaní COVID-19 viac ako 180 dní + jedna dávka vakcíny (ak vakcína bola podaná do 180 dní od prekonania potvrdeného RT-PCR) po dobu 9 mesiacov od prekonania COVID-19
 • Osoby po prekonaní COVID-19 potvrdeného RT-PCR2 nie staršom ako 90 dní
 • Deti mladšie ako 12 rokov
 • Dočasne, alebo trvalo kontraindikované osoby na základe jednotného formuláru s platným testom (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín)

Pod “OP+” sa myslia osoby, ktoré sú:
(Ubytovanie v hoteloch a vstup do wellness centra)

 • Spĺňajú definíciu OP a zároveň sú
 • Testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín)
  Alebo dostali booster dávku, prípadne majú kompletné očkovanie + prekonanie ochorenia COVID-19 nie staršie ako 180 dní
 • Deti 2-12 rokov a dva mesiac s testom (48h Ag, 72h PCR / LAMP)
 • Deti 12 rokov a dva mesiace -18 rokov a dva mesiace kompletne zaočkované s testom (48h Ag, 72h PCR / LAMP)

Osoba kompletne očkovaná,

Za kompletne očkovanú osobu na účely vyhlášky sa považuje:

 • osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou (platnosť registrácie v eHranica je 6 mesiacov), alebo
 • osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou (platnosť registrácie v eHranica je 6 mesiacov), alebo
 • osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID-19. (platnosť registrácie v eHranica je 6 mesiacov)

Pre našich hostí poskytujeme možnosť testovania v cene 5 EUR / test

Wellness centrum – maximálna kapacitu zariadenia 50 osôb alebo 1 osoba na 25 m2
Stravovanie – dodržať obsadenie jedného stolu najviac 4 osobami, alebo osobami z jednej domácnosti a zabezpečenie odstupov 2 metre medzi stolmi.

REŽIM ,,OP+,,

Pod “OP+” sa myslia osoby, ktoré sú: Spĺňajú definíciu OP a zároveň sú Testované (od odberu PCR 72 hodín, Ag 48 hodín), alebo dostali booster dávku, prípadne majú kompletné očkovanie + prekonanie ochorenia COVID-19 nie staršie ako 180 dní, Deti 2-12 rokov a dva mesiac s testom (48h Ag, 72h PCR / LAMP), Deti 12 rokov a dva mesiace -18 rokov a dva mesiace kompletne zaočkované s testom (48h Ag, 72h PCR / LAMP)

OPATRENIE R-O-R

Dodržiavame všetky platné nariadenia. Priestory s vyšším pohybom osôb sú každú hodinu dezinfikované. Vo všetkých spoločných priestoroch hotela sú k dispozícii dezifekčné prostriedky. Pokiaľ je to možné, odporúčame dodržanie 2 m odstupu. Všetky priestory sú pravidelne vetrané, prípadne zabezpečená výmena vzduchu vzduchotechnikou.

STORNO POBYTOV

Storno pobytov 7 a viac dní pred príchodom z dôvodu pretrvávajúceho šírenia vírusu COVID-19 BEZ STORNO POPLATKU (záloha za pobyt bude presunutá na nový pobyt po dohode s rezervačným oddelením)

ZVÝŠENÁ BEZPEČNOSŤ

V priestoroch hotela sú umiestnené germicídne žiariče, využívajú sa hlavne aj na dezinfekciu hotelových izieb. Germicídne žiariče zabraňujú šíreniu vírusov, množeniu baktérií a vírus účinne likvidujú. Upratovanie v hoteloch prebieha so zvýšeným dôrazom na dezinfekciu.

Služby

Doprajte si wellness aj v prírode. Pripravili sme pre vás nové zábavné, adrenalínové alebo rodinné atrakcie. Vyskúšajte si u nás aktívnu dovolenku, plnú skvelých zážitkov pri spoznávaní Tatier.

Od 25.12. 2021 sú hotely AquaCity Poprad v prevádzke. Aquapark a Wellness centrum je len pre ubytovaných hostí. Pozrite si aktuálne cestovné informácie COVID - 19 OPATRENIA.