Rezervácia izieb
           
Kontakt
AquaCity Poprad, Športová 1397/1,
058 01 Poprad
recepcia@aquacity.sk
+421 527 851 222, +421 910 802 309
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Widget ImageWidget Image
Sledujte nás

AquaCity Poprad, Športová 1397/1, 058 01 Poprad

Image Alt

Wellness dovolenka na Slovensku

Jesenné rodinné pobyty so zľavou – 25%

Zľava s promo kódom - 25%

Jesenné rodinné pobyty

Teraz máte jedinečnú príležitosť využiť zľavu 25% na ubytovanie, aby ste si mohli užiť nezabudnuteľnú dovolenku so svojimi blízkymi. Pre nás sú rodiny s deťmi vždy na prvom mieste, a preto nám je veľmi potešením ponúknuť Vám túto špeciálnu zľavu. Navyše, pre deti do 6 rokov je pobyt úplne zadarmo! Nechajte deti rozmaznávať sa a odpočinúť si spolu s Vami v príjemnej atmosfére AquaCity Poprad. Rodinné atrakcie na Vás čakajú na každom kroku. AquaCity ponúka množstvo zábavy a dobrodružstiev pre celú rodinu. Vychutnajte si spoločné chvíle pri plávaní v termálnych bazénoch alebo sa odvážte na adrenalinové zážitky na tobogánoch a šmýkačkách v našom aquaparku. Dospelí i deti si tu prídu na svoje.
Pobyt zahŕňa:
• ubytovanie
• polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov (Večere bez nápojov)
• voľný vstup do Aquaparku (Vstup do bazénov aquaparku: vonkajšie termálne bazény, kryté termálne bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, vnútorný detský svet Treasure Island – Ostrov pokladov, bazény Blue Sapphire, 50m plavecký bazén
• Hotel Seasons **** a Hotel Mountain View **** – voľný vstup do Fire & Water Wellness & Spa centra 8 sáun a inhalácií (ceremoniálna, soľná, mentolová, suchá, parná a infra sauna), relaxačný bazén s vírivkami a zátokou lásky, vírivka, relaxačné miestnosti, snežná jaskyňa.
• Strážené parkovisko
• WI-FI pripojenie
• Káva a čaj na izbe
Cenová kalkulácia pobytu
• Akcia platí pri rezervácii na pobyty v termíne od 1.9. - 23.12.2023
• Rezervujte si pobyt online cez rezervačný systém a zadajte promo kód FAMILY a získate zľavu 25%. Akcia platí len pri rezervácii online.
• Akciový pobyt je možné zakúpiť s klubovou kartou AquaCity Poprad. Kartu si vystavíte vopred online na našom eshope shop.aquacity.sk alebo pri príchode na pobyt.

Najdôležitejšie informácie k pobytu v našom hoteli.

LATE CHECK OUT

Poplatok za neskorší odchod z hotela do 13:00 je v cene 20 € / izba. Po dohode s recepciou, predĺžený pobyt do 16:00 v cene 20 € / dospelá osoba a 10 € / dieťa.

Email : recepcia@aquacity.sk Rezervácie : + 421 910 802 309

Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy, zľavy v gastro prevádzkach, masážnom centre atď.

Platnosť pobytu

Akcia platí pri rezervácii na pobyty v termíne od 1.9. - 23.12.2023. Rezervujte si pobyt online cez rezervačný systém a zadajte promo kód FAMILY a získate zľavu 25%. Akcia platí len pri rezervácii online.

KATEGÓRIE IZIEB

Pozrite si ponuku izieb. Detskú postieľku vám ponúkame bezplatne a deti do 6 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt zadarmo.

Rezervujte online

ONLINE REZERVÁCIA

Pobyty v hoteloch, vstupy do wellness centra, aquaparku a masáže

NÁKUP DARČEKOVÝCH VOUCHEROV